A. Csoport | ||||
Pontszám | Helyezés | Q. | ||
Magyar Tibor | 4 | 1. | 1. | |
Dr. Bábos János | 2 | 4. | 8. | |
Rózsavölgyi János | 3 | 2. | 15. | |
Dietrich Tamás | 3 | 3. | 22. | |
Pont | Eredmény | Pont | ||
Magyar Tibor | 2 | 5&3 | Dr. Bábos János | 0 |
Magyar Tibor | 0 | 2Up | Rózsavölgyi János | 2 |
Magyar Tibor | 2 | 5&4 | Dietrich Tamás | 0 |
Dr. Bábos János | 2 | 7&5 | Rózsavölgyi János | 0 |
Dr. Bábos János | 0 | 7&6 | Dietrich Tamás | 2 |
Rózsavölgyi János | 1 | AS | Dietrich Tamás | 1 |
B. Csoport | ||||
Pontszám | Helyezés | Q. | ||
Koller György | 6 | 1. | 2. | |
Bakonyi Zoltán | 4 | 2. | 9. | |
Lan Hoa | 2 | 3. | 16. | |
Orosz Sándor | 0 | 4. | 23. | |
Pont | Eredmény | Pont | ||
Koller György | 2 | 2Up | Bakonyi Zoltán | 0 |
Koller György | 2 | N/A | Lan Hoa | 0 |
Koller György | 2 | N/A | Orosz Sándor | 0 |
Bakonyi Zoltán | 2 | 4&2 | Lan Hoa | 0 |
Bakonyi Zoltán | 2 | 7&5 | Orosz Sándor | 0 |
Lan Hoa | 2 | 1Up | Orosz Sándor | 0 |
C. Csoport | ||||
Pontszám | Helyezés | Q. | ||
Lengyel Armand | 6 | 1. | 3. | |
Székely Tamás | 3 | 2. | 10. | |
Szakszon József | 2 | 3. | 17. | |
Schatz Balázs | 1 | 4. | 24. | |
Pont | Eredmény | Pont | ||
Lengyel Armand | 2 | 5&4 | Székely Tamás | 0 |
Lengyel Armand | 2 | 2&1 | Szakszon József | 0 |
Lengyel Armand | 2 | 1Up | Schatz Balázs | 0 |
Székely Tamás | 2 | 4&3 | Szakszon József | 0 |
Székely Tamás | 1 | AS | Schatz Balázs | 1 |
Szakszon József | 2 | 4&3 | Schatz Balázs | 0 |
D. Csoport | ||||
Pontszám | Helyezés | Q. | ||
Hideg János | 5 | 1. | 4. | |
Reményi Tibor | 1 | 4. | 11. | |
Farkas Péter | 4 | 2. | 18. | |
Szalai Ervin | 2 | 3. | 25. | |
Pont | Eredmény | Pont | ||
Hideg János | 1 | AS | Reményi Tibor | 1 |
Hideg János | 2 | 2&1 | Farkas Péter | 0 |
Hideg János | 2 | 7&5 | Szalai Ervin | 0 |
Reményi Tibor | 0 | 1Up | Farkas Péter | 2 |
Reményi Tibor | 0 | 3&2 | Szalai Ervin | 2 |
Farkas Péter | 2 | 6&4 | Szalai Ervin | 0 |
E. Csoport | ||||
Pontszám | Helyezés | Q. | ||
Törőcsik Attila | 4 | 1. | 5. | |
Bernhardt Tibor | 2 | 3. | 12. | |
Toma Imre | 4 | 2. | 19. | |
Petkovics Györgyi | 2 | 4. | 26. | |
Pont | Eredmény | Pont | ||
Törőcsik Attila | 0 | 3&2 | Bernhardt Tibor | 2 |
Törőcsik Attila | 2 | 2&1 | Toma Imre | 0 |
Törőcsik Attila | 2 | 3&1 | Petkovics Györgyi | 0 |
Bernhardt Tibor | 0 | 1Up | Toma Imre | 2 |
Bernhardt Tibor | 0 | 1Up | Petkovics Györgyi | 2 |
Toma Imre | 2 | 1Up | Petkovics Györgyi | 0 |
F. Csoport | ||||
Pontszám | Helyezés | Q. | ||
Mike Wynn | 4 | 1. | 6. | |
Lichtenberger Attila | 1 | 4. | 13. | |
Nemes Attila | 3 | 3. | 20. | |
Hideg Ádám | 4 | 2. | 27. | |
Pont | Eredmény | Pont | ||
Mike Wynn | 1 | AS | Lichtenberger Attila | 1 |
Mike Wynn | 1 | AS | Nemes Attila | 1 |
Mike Wynn | 2 | 2Up | Hideg Ádám | 0 |
Lichtenberger Attila | 0 | N/A | Nemes Attila | 2 |
Lichtenberger Attila | 0 | 3&2 | Hideg Ádám | 2 |
Nemes Attila | 0 | 3&2 | Hideg Ádám | 2 |
G. Csoport | ||||
Pontszám | Helyezés | Q. | ||
Szalay Attila | 4 | 2. | 7. | |
Tóth Gábor | 6 | 1. | 14. | |
Petkovics Zoltán | 1 | 3. | 21. | |
Zink Ferenc | 1 | 4. | 28. | |
Pont | Eredmény | Pont | ||
Szalay Attila | 0 | 2&1 | Tóth Gábor | 2 |
Szalay Attila | 2 | 6&5 | Petkovics Zoltán | 0 |
Szalay Attila | 2 | 5&4 | Zink Ferenc | 0 |
Tóth Gábor | 2 | 3&2 | Petkovics Zoltán | 0 |
Tóth Gábor | 2 | N/A | Zink Ferenc | 0 |
Petkovics Zoltán | 1 | AS | Zink Ferenc | 1 |
Főtáblára került versenyzők:
Csoport | Q. | Sorrend | ||
Magyar Tibor | A. | 1. | 1. | |
Rózsavölgyi János | A. | 15. | 12. | |
Koller György | B. | 2. | 2. | |
Bakonyi Zoltán | B. | 9. | 8. | |
Lengyel Armand | C. | 3. | 3. | |
Székely Tamás | C. | 10. | 9. | |
Hideg János | D. | 4. | 4. | |
Farkas Péter | D. | 18. | 14. | |
Törőcsik Attila | E. | 5. | 5. | |
Toma Imre | E. | 19. | 15. | |
Mike Wynn | F. | 6. | 6. | |
Hideg Ádám | F. | 27. | 16. | |
Szalay Attila | G. | 7. | 7. | |
Tóth Gábor | G. | 14. | 11. | |
Bernhardt Tibor | E. | 12. | (harmadikok közül elsőként) | 10. |
Lan Hoa | B. | 16. | (harmadikok közül másodikként) | 13. |
A főtáblára jutott versenyzők a kvalifikációjuk sorrendjében:
1 | Magyar Tibor |
2 | Koller György |
3 | Lengyel Armand |
4 | Hideg János |
5 | Törőcsik Attila |
6 | Mike Wynn |
7 | Szalay Attila |
8 | Bakonyi Zoltán |
9 | Székely Tamás |
10 | Bernhardt Tibor |
11 | Tóth Gábor |
12 | Rózsavölgyi János |
13 | Lan Hoa |
14 | Farkas Péter |
15 | Toma Imre |
16 | Hideg Ádám |
A főtábla:
Ne feledjétek!
- 1. forduló score-kártya leadási határidő: 2017.08.20. vasárnap 18:00 óra
- 1. forduló kijelölt tee time: 2017.08.20. vasárnap 10:00 óra
- A Főtáblára bejutott versenyzőknek 2.000,- Ft “kismalac”-ot kell befizetniük!
Jó játékot!